Producenci
Hewlett Packard Enterprise Punkt dostępowy Instant On 12V Power adapter RW R9M79A
Opis
Rozwój zdalnego i hybrydowego miejsca pracy wywarł większą presję na sieci biznesowe. Istniejąca infrastruktura Wi-Fi ma trudności z obsługą eksplozji urządzeń i aplikacji wymagających dużej przepustowości wszystko to przyczynia się do nieregularnych połączeń wideo i powolnych prędkości pobierania.
Aruba Instant On AP25, punkt dostępowy Wi-Fi 6 4x4, został zaprojektowany, aby sprostać rosnącej liczbie podłączonych urządzeń. Zapewniając doskonałą wydajność, zasięg i prędkość w konkurencyjnej cenie, AP25 jest idealnym punktem dostępowym dla małych i rozwijających się firm.
Wi-Fi Certified 6 AP25 zapewnia szybsze prędkości Wi-Fi, większą pojemność i mniejsze opóźnienia między punktami dostępowymi i urządzeniami, zapewniając doskonałe wrażenia Wi-Fi. AP25 zwiększa wydajność i zmniejsza przeciążenie sieci z wieloma podłączonymi urządzeniami, dzięki czemu idealnie nadaje się do środowisk o dużej gęstości. A dzięki 4-krotnie większej pojemności niż punkty dostępowe 802.11ac AP25 zapewnia wyjątkowe wrażenia użytkownika, umożliwiając firmom obsługę większej liczby klientów z większą prędkością i mniejszym przeciążeniem.
Features of the AP25 include orthogonal frequency-division multiple access (OFDMA), multi-user MIMO and target wake time (TWT). With up to 4 spatial streams (4SS) and 160MHz channel bandwidth (HE160), the AP25 provides groundbreaking wireless capabilities for businesses looking to boost performance and future-proof their networks.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11ax |
| Liczba anten | 1 |
| Zysk anteny | 4.55 dBi |
| Zasilanie |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 775 g |
| Wymiary | 200 x 200 x 45 mm |