Producenci
Hewlett Packard Enterprise Serwer DL20 Gen10+ E-2314 1P 16G 2LFF Svr P44113-421
Opis
Niezawodny serwer HPE ProLiant DL20 Gen10 Plus to kompaktowy i wszechstronny serwer o podwyższonych zabezpieczeniach w przystępnej cenie.
Dane techniczne
| Model | HPE ProLiant DL20 Gen10 Plus |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 1 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon |
| Taktowanie procesora | 2.8 GHz |
| Liczba rdzeni | 4C |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon E-2314 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Rodzaj pamięci | Unbuffered |
| Częstotliwość pamięci | 3200 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 4 |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM | 16GB (1x16GB UDIMM, 3200 MT/s) |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej | HPE embedded 1Gb 2-port BCM5720 network Adapter |
| Kontroler dysków | Karta |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | 0 |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | Embedded Intel VROC SATA SW RAID |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SATA |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 2 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 4.0 x 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB Serwisowe |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 1 |
| Moc zasilacza | 290 W |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Nie |
| Obudowa | Rack 1U |
| Wysokość | 4.32 mm |
| Szerokość | 43.46 mm |
| Głębokość | 38.22 mm |
| Waga | 10 kg |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Informacje o gwarancji | Server Warranty includes 3-Year Parts, 3-Year Labor, 3-Year Onsite support with next business day response |
| Akcesoria w zestawie | HPE Short Friction Rail Kit |
| Kolor | Nie dotyczy |