Producenci
Hewlett Packard Enterprise Serwer DL325 G10+ v2 7313P EU P55282-421
Opis
HPE ProLiant DL325 Gen10 Plus v2 7313P 3.0GHz 16-core 1P 32GB-R MR416i-a 8SFF 800W PS EU Server
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Model | HPE ProLiant DL325 Gen10 Plus |
| Chipset | No chipset - System on Chip (SoC) design |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 1 szt. |
| Seria procesora | AMD Epyc |
| Taktowanie procesora | 3 GHz |
| Liczba rdzeni | 16C |
| Pozostałe informacje o procesorze | AMD EPYC 7313P |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 1 TB |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość pamięci | 3200 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 15 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 16 |
| Interfejs sieciowy | 4 x 10Gbit/s 10GBase-T |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej | HPE 1GbE 4-port OCP3 Adapter plus choice of OCP or standup card |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | MR416i-a |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 8 |
| Maks. liczba dysków po rozbudowie serwera | 10 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 4.0 x 16 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 (zarządzanie) |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 800 W |
| Liczba wentylatorów | 8 |
| Obudowa | Rack 1U |
| Wysokość | 42.9 mm |
| Szerokość | 434.6 mm |
| Głębokość | 644.3 mm |
| Waga | 12.19 kg |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Informacje o gwarancji | 3-year parts, 3-year labor, 3-year onsite support with next business day response. |