Producenci
Hewlett Packard Enterprise Serwer DL345 G11 9124 64G 8LFF P77248-425
Opis
Serwer HPE ProLiant DL345 Gen11 9124 3.0GHz 16c 64GB-R 8LFF MR416i-p 2x960GB SATA SSD 2x1000W RPS EU P77248-425
HPE Smart Choice - serwery, które mają wszystko, czego potrzebujesz i są gotowe do działania od razu po wyjęciu z pudełka. Prosta integracja, maksymalna wydajność, bez kompromisów.
Dane techniczne
| Model | HPE ProLiant DL345 Gen11 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 1 szt. |
| Seria procesora | AMD Epyc |
| Model procesora | 9124 |
| Taktowanie procesora | 3 GHz |
| Liczba rdzeni | 16C |
| Pozostałe informacje o procesorze | AMD EPYC 9124 (16 core, 3.0 GHz, 200W) |
| Zainstalowana pamięć RAM | 64 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 3 TB |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Rodzaj pamięci | Registered |
| Rodzaj pamięci | ECC |
| Częstotliwość pamięci | 4800 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 10 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 12 |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM | 64 GB (2x32 GB, 4800 MT/s) |
| Interfejs sieciowy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej | Broadcom BCM5719 Ethernet 1Gb 4-port BASE-T OCP3 Adapter for HPE |
| Kontroler dysków | Karta |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 6 |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Poziomy RAID | 50 (5+0) |
| Poziomy RAID | 60 (6+0) |
| Pamięć kontrolera | 8 GB |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | HPE MR416i-p Gen11 x16 Lanes 8GB Cache PCI SPDM Plug-in Storage Controller |
| Podtrzymanie bateryjne | Bateria |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SATA |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SAS |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 8 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 2 |
| Pojemność sumaryczna wszystkich zainstalowanych dysków | 1.92 TB |
| Typ zainstalowanego dysku | SSD |
| Interfejs dysku | SATA |
| Napęd optyczny | Brak |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 5.0 x16 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 (iLO Remote Management Network) |
| Gniazda we/wy | 5 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x USB Serwisowe |
| Gniazda we/wy | 4 x RJ-45 LAN |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 1000 W |
| Efektywność zasilacza | 96 % |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Liczba wentylatorów | 6 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Tak |
| Obudowa | Rack 2U |
| Wysokość | 87.5 mm |
| Szerokość | 448 mm |
| Głębokość | 663 mm |
| Waga | 23.95 kg |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Informacje o gwarancji | 3-year parts, 3-year labor, 3-year onsite support with next business day response. |
| Akcesoria w zestawie | HPE ProLiant DL3XX Gen11 Easy Install Rail 2 Kit |
| Kolor | Nie dotyczy |