Producenci
Hewlett Packard Enterprise Serwer DL360 G10 4208 8SFF BC P56955-421
Opis
HPE ProLiant DL360 Gen10 4208 2.1GHz 8-core 1P 32GB-R MR416i-a 8SFF BC 800W PS Server
Serwer HPE ProLiant DL360 Gen10 do montażu w szafie serwerowej z jednym procesorem Intel Xeon 4208, pamięcią 32 GB, 4-portową kartą sieciową 10 Gb , 8 kieszeniami na dyski typu small form factor i jednym zasilaczem 800 W.
- Wsparcie dla dodatkowych skalowalnych procesorów Intel Xeon drugiej generacji z lepszym stosunkiem ceny do wydajności. .
- Modele serwerów Networking Choice (NC) zapewniają większą elastyczność w wyborze podstawowej sieci.
- Ulepszone funkcje bezpieczeństwa iLO 5, takie jak blokada konfiguracji serwera, iLO Security Dashboard i doradca wydajności obciążenia.
- HPE InfoSight udostępnia narzędzie analityczne oparte na chmurze, które przewiduje i zapobiega problemom, zanim wpłyną one na Twoją firmę.
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Model | HPE ProLiant DL360 Gen10 |
| Chipset | Intel C621 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 2 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon |
| Model procesora | 4208 |
| Taktowanie procesora | 2.1 GHz |
| Liczba rdzeni | 8C |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon-Silver 4208 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 1.54 TB |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Rodzaj pamięci | Registered |
| Częstotliwość pamięci | 2933 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 23 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 24 |
| Interfejs sieciowy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej | 1 Embedded 4 x 1GbE Ethernet Adapter |
| Kontroler dysków | Karta |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 6 |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Poziomy RAID | 50 (5+0) |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 60 (6+0) |
| Pamięć kontrolera | 4 GB |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | MR416i-a/4GB with Smart Storage Battery |
| Podtrzymanie bateryjne | Tak |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SATA |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 8 |
| Maks. liczba dysków po rozbudowie serwera | 10 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 4 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (Serwisowe) |
| Gniazda we/wy | 5 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 800 W |
| Efektywność zasilacza | 96 % |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Liczba wentylatorów | 5 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Tak |
| Obudowa | Rack 1U |
| Wysokość | 42.9 mm |
| Szerokość | 434.6 mm |
| Głębokość | 707 mm |
| Waga | 13.04 kg |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Informacje o gwarancji | 3-year parts, 3-year labor, 3-year onsite support with next business day response. |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Srebrny |