Producenci
Hewlett Packard Enterprise Serwer DL380 G10 4210R 64G P408i-a 8SFF P71383-425
Opis
Serwer HPE ProLiant DL380 Gen10 4210R 2.4GHz 10-core 1P 64GB-R P408i-a 8SFF 800W RPS P71383-425
HPE Smart Choice - serwery, które mają wszystko, czego potrzebujesz i są gotowe do działania od razu po wyjęciu z pudełka. Prosta integracja, maksymalna wydajność, bez kompromisów.
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Model | HPE ProLiant DL380 Gen10 |
| Chipset | Intel C621 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 2 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon |
| Model procesora | 4210R |
| Taktowanie procesora | 2.4 GHz |
| Liczba rdzeni | 10C |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon-Silver 4210R (2.4GHz/10-core/100W) |
| Zainstalowana pamięć RAM | 64 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 1.54 TB |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Rodzaj pamięci | Registered |
| Częstotliwość pamięci | 2933 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 22 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 24 |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM | 2 x HPE 32GB (1x32GB) Dual Rank x4 DDR4-2933 CAS-21-21-21 Registered Smart Memory Kit |
| Interfejs sieciowy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej | Embedded 4 x 1GbE Ethernet Adapter |
| Kontroler dysków | Karta |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | 60 (6+0) |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 6 |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Poziomy RAID | 50 (5+0) |
| Pamięć kontrolera | 2 GB |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | HPE Smart Array P408i-a SR Gen10 (8 Internal Lanes/2GB Cache) 12G SAS Modular Controller |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 8 |
| Maks. liczba dysków po rozbudowie serwera | 30 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 2 |
| Pojemność sumaryczna wszystkich zainstalowanych dysków | 3.84 TB |
| Typ zainstalowanego dysku | SSD |
| Interfejs dysku | SAS |
| Napęd optyczny | Brak |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 8 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 4 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 (iLO Remote Management Network) |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 800 W |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Liczba wentylatorów | 4 |
| Obudowa | Rack 2U |
| Wysokość | 87.3 mm |
| Szerokość | 445.4 mm |
| Głębokość | 679.4 mm |
| Waga | 19.5 kg |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Informacje o gwarancji | 3-year parts, 3-year labor, 3-year onsite support with next business day response |