Producenci
Hewlett Packard Enterprise Serwer DL380 G10+ 4309Y 64 GB 8SFF P77170-425
Opis
Serwer HPE ProLiant DL380 Gen10 Plus 4309Y 8c 64GB-R 8SFF SR416i-a 2x480GB SATA SSD 2x800W PS EU P77170-425
HPE Smart Choice - serwery, które mają wszystko, czego potrzebujesz i są gotowe do działania od razu po wyjęciu z pudełka. Prosta integracja, maksymalna wydajność, bez kompromisów.
Dane techniczne
| Model | HPE ProLiant DL380 Gen10 Plus |
| Chipset | Intel C621A |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 2 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon (Octo Core) |
| Model procesora | 4309Y |
| Taktowanie procesora | 2.8 GHz |
| Liczba rdzeni | 8C |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon Silver 4309Y (8 core, 2.8 GHz, 105W) |
| Zainstalowana pamięć RAM | 64 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 2 TB |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Rodzaj pamięci | Registered |
| Częstotliwość pamięci | 3200 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 31 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 32 |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM | 64 GB (2x32 GB, 3200 MT/s) |
| Interfejs sieciowy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej | Broadcom BCM5719 Ethernet 1Gb 4-port BASE-T OCP3 Adapter for HPE |
| Kontroler dysków | Karta |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 6 |
| Poziomy RAID | 50 (5+0) |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | 60 (6+0) |
| Poziomy RAID | 0 |
| Pamięć kontrolera | 4 GB |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | HPE SR416i-a Gen10 Plus x16 Lanes 4GB Cache NVMe/SAS 24G Controller |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | NVMe |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SAS |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SATA |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 8 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 2 |
| Pojemność sumaryczna wszystkich zainstalowanych dysków | 960 GB |
| Typ zainstalowanego dysku | SSD |
| Interfejs dysku | SATA |
| Napęd optyczny | Brak |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 4.0 x 8 |
| Gniazda we/wy | 5 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB Serwisowe |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 4 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 (iLO Remote Management Network) |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 800 W |
| Efektywność zasilacza | 94 % |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Liczba wentylatorów | 6 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Tak |
| Obudowa | Rack 2U |
| Wysokość | 87.5 mm |
| Szerokość | 445.4 mm |
| Głębokość | 710 mm |
| Waga | 28.77 kg |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Informacje o gwarancji | 3-year parts, 3-year labor, 3-year onsite support with next business day response. |
| Akcesoria w zestawie | HPE DL38X Gen10 Plus 2U SFF Easy Install Rail Kit |
| Kolor | Nie dotyczy |