Producenci
Hewlett Packard Enterprise Serwer DL380 G11 4410Y 8SFF P52560-421
Opis
Serwer HPE ProLiant DL380 Gen11 4410Y 2.0GHz 12-core 1P 32GB-R MR408i-o NC 8SFF 1000W PS
Dane techniczne
| Model | HPE ProLiant DL380 Gen11 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 2 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon |
| Model procesora | 4410Y |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Liczba rdzeni | 12C |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon Silver 4410Y |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 8 TB |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Rodzaj pamięci | Registered |
| Częstotliwość pamięci | 4800 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 31 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 32 |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM | 32 GB RDIMM 2R 4800MT/s (1x 32 GB) |
| Interfejs sieciowy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej | Broadcom BCM5719 Ethernet 1Gb 4-port BASE-T OCP3 Adapter for HPE |
| Kontroler dysków | Karta |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Poziomy RAID | 50 (5+0) |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 60 (6+0) |
| Poziomy RAID | 6 |
| Poziomy RAID | 0 |
| Pamięć kontrolera | 4 GB |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | HPE MR408i-o Gen11 x8 Lanes 4GB Cache OCP SPDM Storage Controller and Smart Storage Battery |
| Podtrzymanie bateryjne | Bateria |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SAS |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | NVMe |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SATA |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 8 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 5.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 5.0 x 8 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB Serwisowe |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 (iLO Remote Management Network) |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 1000 W |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Liczba wentylatorów | 4 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Tak |
| Obudowa | Rack 2U |
| Wysokość | 8.75 cm |
| Szerokość | 44.8 cm |
| Głębokość | 72.7 cm |
| Waga | 33 kg |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Informacje o gwarancji | 3-year parts, 3-year labor, 3-year onsite support with next business day response |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Nie dotyczy |