Producenci
Hewlett Packard Enterprise Serwer DL380 Gen10 4214R 8SFF P56963-421
Opis
HPE ProLiant DL380 Gen10 4214R 2.4GHz 12-core 1P 32GB-R MR416i-p 8SFF BC 800W PS Server
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Model | HPE ProLiant DL380 Gen10 |
| Chipset | Intel C621 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon |
| Taktowanie procesora | 2.4 GHz |
| Liczba rdzeni | 12C |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon Silver 4214R turbo 3,50 GHz |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 3 TB |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość pamięci | 2933 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 23 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 24 |
| Interfejs sieciowy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej | Embedded 4 x 1GbE Ethernet Adapter |
| Pamięć kontrolera | 4 GB |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | Broadcom MegaRAID MR416i-p 4GB and Smart Storage Battery (SAS/SATA only) |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 8 |
| Maks. liczba dysków po rozbudowie serwera | 30 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 8 |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 (iLO Remote Management Network) |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 4 x RJ-45 LAN |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Moc zasilacza | 800 W |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Liczba wentylatorów | 4 |
| Obudowa | Rack 2U |
| Wysokość | 87.3 mm |
| Szerokość | 445.4 mm |
| Głębokość | 679.4 mm |
| Waga | 19.5 kg |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Informacje o gwarancji | 3-year parts, 3-year labor, 3-year onsite support with next business day response. |