Producenci
Hewlett Packard Enterprise Serwer DL380 Gen10+ 4314 NC P55280-421
Opis
HPE ProLiant DL380 Gen10 Plus 4314 2.4GHz 16-core 1P 32GB-R MR416i-p NC 8SFF 800W PS EU Server
Dane techniczne
| Model | HPE ProLiant DL380 Gen10 Plus |
| Chipset | Intel C621A |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 2 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon |
| Taktowanie procesora | 2.4 GHz |
| Liczba rdzeni | 16C |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon-Silver 4314 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 2 TB |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Rodzaj pamięci | Registered |
| Częstotliwość pamięci | 3200 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 31 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 32 |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10Gbit/s SFP+ |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej | Broadcom BCM57412 Ethernet 10Gb 2-port SFP+ OCP3 Adapter for HPE |
| Kontroler dysków | SATA |
| Kontroler dysków | SAS |
| Pamięć kontrolera | 4 GB |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | MR416i-p/4GB with Smart Storage Battery |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 8 |
| Maks. liczba dysków po rozbudowie serwera | 14 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 8 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 (iLO Remote Management Network) |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 5 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB Serwisowe |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Moc zasilacza | 800 W |
| Efektywność zasilacza | 94 % |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Liczba wentylatorów | 6 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Nie |
| Obudowa | Rack 2U |
| Wysokość | 87.3 mm |
| Szerokość | 445.4 mm |
| Głębokość | 710 mm |
| Waga | 16.12 kg |
| Informacje o gwarancji | 3/3/3: Server Warranty includes three years of parts, three years of labor, and three years of onsite support coverage. |
| Akcesoria w zestawie | Easy Install w/ CMA |
| Kolor | Srebrny |
| Kolor | Czarny |