Producenci
Hewlett Packard Enterprise Serwer DL380 Gen10 5218 NC BC P56962-421
Opis
Serwer HPE ProLiant DL380 Gen10 zapewnia najnowsze bezpieczeństwo, wydajność i możliwość rozbudowy, poparte kompleksową gwarancją. Standaryzuj na najbardziej zaufanej platformie obliczeniowej w branży. Serwer HPE ProLiant DL380 Gen10 został bezpiecznie zaprojektowany w celu zmniejszenia kosztów i złożoności, dzięki rodzinie skalowalnych procesorów Intel Xeon pierwszej i drugiej generacji z nawet 60% wzrostem wydajności i wzrostem liczby rdzeni o 27%, a także HPE 2933 MT / s DDR4 SmartMemory obsługujący 3,0 TB.
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Model | HPE ProLiant DL380 Gen10 |
| Chipset | Intel C621 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 2 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon |
| Taktowanie procesora | 2.3 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon Gold 5218 up to 3.9 GHz |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 3 TB |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość pamięci | 2933 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 23 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 24 |
| Interfejs sieciowy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pamięć kontrolera | 4 GB |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | Broadcom MegaRAID MR416i-p 4GB and Smart Storage Battery (SAS/SATA only) |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 8 |
| Maks. liczba dysków po rozbudowie serwera | 24 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 8 |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 4 x RJ-45 LAN |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 800 W |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Liczba wentylatorów | 4 |
| Obudowa | Rack 2U |
| Wysokość | 87.4 mm |
| Szerokość | 445.5 mm |
| Głębokość | 730.3 mm |
| Waga | 14.76 kg |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Szary |