Producenci
Hewlett Packard Enterprise Serwer DL380 Gen10 6248R NC BC P56966-421
Opis
HPE ProLiant DL380 Gen10 6248R 3.0GHz 24-core 1P 32GB-R MR416i-p NC 8SFF BC 800W PS Server
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Model | HPE ProLiant DL380 Gen10 |
| Chipset | Intel C621 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 2 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon |
| Taktowanie procesora | 3 GHz |
| Liczba rdzeni | 24C |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon-Gold 6248R |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 1.54 TB |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Rodzaj pamięci | Registered |
| Częstotliwość pamięci | 2933 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 11 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 12 |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10Gbit/s 10GBase-T |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej | HPE Ethernet 10Gb 2-port FLR-T BCM57414 Adapter (817721-B21) plus optional stand-up card |
| Kontroler dysków | SATA |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | Broadcom MegaRAID MR416i-p 4GB and Smart Storage Battery (SAS/SATA only) |
| Podtrzymanie bateryjne | Bateria |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SAS |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SATA |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 8 |
| Maks. liczba dysków po rozbudowie serwera | 30 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 8 |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 (iLO Remote Management Network) |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0 |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Moc zasilacza | 800 W |
| Efektywność zasilacza | 94 % |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Liczba wentylatorów | 4 |
| Obudowa | Rack 2U |
| Wysokość | 87.3 mm |
| Szerokość | 445.4 mm |
| Głębokość | 679.4 mm |
| Waga | 14.9 kg |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Srebrny |