Producenci
Hewlett Packard Enterprise Serwer DL385 G11 9124 64G 8LFF P77244-425
Opis
Serwer HPE ProLiant DL385 Gen11 9124 3.0GHz 16c 1P 64GB-R 8LFF NS204i-u NC BCM57416 2x1000W PS EU P77244-425
HPE Smart Choice - serwery, które mają wszystko, czego potrzebujesz i są gotowe do działania od razu po wyjęciu z pudełka. Prosta integracja, maksymalna wydajność, bez kompromisów.
Dane techniczne
| Model | HPE ProLiant DL385 Gen11 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 2 szt. |
| Seria procesora | AMD Epyc |
| Model procesora | 9124 |
| Taktowanie procesora | 3 GHz |
| Liczba rdzeni | 16C |
| Pozostałe informacje o procesorze | AMD EPYC 9124 (16 core, 3.0 GHz, 200W) |
| Zainstalowana pamięć RAM | 64 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 6 TB |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Rodzaj pamięci | Registered |
| Częstotliwość pamięci | 4800 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 22 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 24 |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM | 64 GB (2x32 GB, 4800 MT/s) |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10Gbit/s 10GBase-T |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej | Broadcom BCM57416 Ethernet 10Gb 2-port BASE-T OCP3 Adapter for HPE |
| Kontroler dysków | Karta |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | HPE NS204i-u Gen11 NVMe Hot Plug Boot Optimized Storage Device |
| Podtrzymanie bateryjne | Nie |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SATA |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SAS |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 8 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | Tak |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 5.0 x 16 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 (iLO Remote Management Network) |
| Gniazda we/wy | 5 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB Serwisowe |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 1000 W |
| Efektywność zasilacza | 96 % |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Liczba wentylatorów | 6 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Tak |
| Obudowa | Rack 2U |
| Wysokość | 8.75 cm |
| Szerokość | 43.47 cm |
| Głębokość | 66.3 cm |
| Waga | 36.72 kg |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Informacje o gwarancji | 3 Year Next Business Day Warranty |
| Akcesoria w zestawie | HPE ProLiant DL3XX Gen11 Easy Install Rail 2 Kit |
| Kolor | Nie dotyczy |