Producenci
Hewlett Packard Enterprise Serwer ML110 G11 4510 64G MR408i-o 8SFF P71659-425
Opis
Serwer HPE ProLiant ML110 Gen11 4510 12-core 1P 64GB-R MR408i-o 8SFF 2x480GB SSD 2x1000W RPS EU
HPE Smart Choice - serwery, które mają wszystko, czego potrzebujesz i są gotowe do działania od razu po wyjęciu z pudełka. Prosta integracja, maksymalna wydajność, bez kompromisów.
Dane techniczne
| Model | HPE ProLiant ML110 Gen11 |
| Chipset | Intel C741 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 1 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon |
| Model procesora | 4510 |
| Taktowanie procesora | 2.4 GHz |
| Liczba rdzeni | 12C |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon Silver 4510 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 64 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 1.5 TB |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Rodzaj pamięci | ECC |
| Rodzaj pamięci | Registered |
| Częstotliwość pamięci | 5600 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 14 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 16 |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM | 2 x HPE 32GB (1x32GB) Dual Rank x8 DDR5-5600 CAS-46-45-45 EC8 Registered Smart Memory Kit |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej | Embedded 2-Port 1GbE BCM5720 networking ports |
| Kontroler dysków | Karta |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 6 |
| Poziomy RAID | 60 (6+0) |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Poziomy RAID | 50 (5+0) |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | HPE MR408i-o Gen11 x8 Lanes 4GB Cache OCP SPDM Storage Controller |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SATA |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SAS |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 8 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 2 |
| Pojemność sumaryczna wszystkich zainstalowanych dysków | 960 GB |
| Typ zainstalowanego dysku | SSD |
| Interfejs dysku | SATA |
| Napęd optyczny | Brak |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | Tak |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | LTO |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | RDX |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 5.0 x16 |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 (iLO Remote Management Network) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB Serwisowe |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 1000 W |
| Efektywność zasilacza | 96 % |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Nie |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 46.2 cm |
| Szerokość | 19.5 cm |
| Głębokość | 58.7 cm |
| Waga | 30.3 kg |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Tak |
| Informacje o gwarancji | Server warranty includes 3-year parts, 3-year labor, 3-year onsite support with next business day response. |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry | Expansion slots: PCIe Gen5: 2 slots (x16), upgradable to 4 slots (x16); OCP3 with PCIe Gen5: 1 slot (x16) |