Producenci
Hewlett Packard Enterprise Serwer ML30 Gen11 E-2434 16G HP P65397-421
Opis
HPE ProLiant ML30 Gen11 E2434 3.4GHz 4-core 1P 16GB-U 8SFF-HP 800W PS
HPE P65397-421 to serwer typu tower z rodziny HPE ProLiant ML30 Gen11. Jest przeznaczony dla małych i średnich firm potrzebujących wydajnego i wszechstronnego rozwiązania do obsługi codziennych zadań biznesowych.
Szczegółowa specyfikacja:
- Model: HPE ProLiant ML30 Gen11
- Numer części: P65397-421
- Format: Tower
- Procesor: Intel Xeon E-2434 (4 rdzenie, 4 wątki, taktowanie bazowe 3,4 GHz)
- Pamięć RAM: 16 GB DDR5 4400B-E UDIMM (1x 16 GB)
- Pamięć masowa: Brak w zestawie (maksymalnie 8 dysków 2,5" SFF lub 4 dyski 3,5" LFF)
- Kontroler RAID: Embedded Intel VROC SATA software RAID
- Zasilacz: 800W
Cechy serwera HPE P65397-421:
- Kompaktowa budowa: Idealny do małych biur i środowisk o ograniczonej przestrzeni.
- Wydajny procesor: Intel Xeon E-2434 zapewnia odpowiednią moc obliczeniową do obsługi typowych aplikacji biznesowych.
- Pamięć DDR4: Możliwość rozbudowy pamięci RAM w celu zwiększenia wydajności.
- Obsługa wielu dysków: Obsługuje do 8 dysków 2,5" SFF
- Zasilanie 800W: Gwarantuje stabilne działanie serwera nawet przy wymagających obciążeniach.
Zastosowania serwera HPE P65397-421:
- Plikowanie i udostępnianie danych
- Hosting aplikacji biznesowych
- Poczta elektroniczna i serwery współpracy
- Wirtualizacja serwerów
- Punkt sprzedaży (POS)
Uwaga:
- HPE P65397-421 serwer sprzedawany jest bez dysków twardych. W zależności od potrzeb, należy dokupić odpowiednie komponenty pamięci masowej.
- Serwer wymaga systemu operacyjnego, który należy zakupić i zainstalować osobno
Dane techniczne
| Model | HPE ProLiant ML30 Gen11 |
| Chipset | Intel C262 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 1 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon (Quad Core) |
| Model procesora | E-2434 |
| Taktowanie procesora | 3.4 GHz |
| Liczba rdzeni | 4C |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon E-2434 (4 core, 3.4 GHz, 55W) |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Rodzaj pamięci | Unbuffered |
| Rodzaj pamięci | ECC |
| Częstotliwość pamięci | 4800 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 4 |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM | 16 GB (1x16 GB UDIMM, 4800 MT/s) |
| Interfejs sieciowy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej | Embedded 1Gb 4-Port Ethernet Adapter |
| Kontroler dysków | SATA |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | 0 |
| Poziomy RAID | 1 |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | Embedded Intel VROC SATA software RAID |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SATA |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SAS |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 8 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | Tak |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | LTO |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | RDX |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 5.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 3 x PCIe 4.0 x 8 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 4 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x USB Serwisowe |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 7 x USB 3.0 |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 800 W |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Nie |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 36.83 cm |
| Szerokość | 17.53 cm |
| Głębokość | 47.5 cm |
| Waga | 18.7 kg |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Tak |
| Informacje o gwarancji | 3 Year Next Business Day Warranty |
| Kolor | Czarny |