Producenci
Hewlett Packard Enterprise Serwer ML30 Gen11 E-2436 16G HP P65096-421
Opis
Serwer HPE ProLiant ML30 Gen11 E-2436 2.9GHz 1P 16GB-U 8SFF-HP 800W PS
Dane techniczne
| Model | HPE ProLiant ML30 Gen11 |
| Chipset | Intel C262 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 1 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon |
| Model procesora | E-2436 |
| Taktowanie procesora | 2.9 GHz |
| Liczba rdzeni | 6C |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon E-2436 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Rodzaj pamięci | Unbuffered |
| Rodzaj pamięci | ECC |
| Częstotliwość pamięci | 4800 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 4 |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM | 16 GB (1x16 GB UDIMM, 4800 MT/s) |
| Interfejs sieciowy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej | Embedded 1Gb 4-Port Ethernet Adapter |
| Kontroler dysków | SATA |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | 0 |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | Embedded Intel VROC SATA software RAID |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SATA |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SAS |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 8 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 0 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | LTO |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | RDX |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | Tak |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 5.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 3 x PCIe 4.0 x 8 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 4 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 7 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB Serwisowe |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 800 W |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Nie |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 36.83 cm |
| Szerokość | 17.53 cm |
| Głębokość | 47.5 cm |
| Waga | 18.7 kg |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Tak |
| Informacje o gwarancji | Server Warranty includes 3-Year Parts, 1-Year Labor, 1-Year Onsite support with next business day response |
| Kolor | Czarny |