Producenci
Hewlett Packard Enterprise Serwer ML350 G11 4514Y 64G 8SFF P77233-425
Opis
Serwer HPE ProLiant ML350 Gen11 4514Y 2.0GHz 16c 1P 64GB-R 8SFF MR408i-o 2x2.4TB HDD 2x1000W PS EU P77233-425
HPE Smart Choice - serwery, które mają wszystko, czego potrzebujesz i są gotowe do działania od razu po wyjęciu z pudełka. Prosta integracja, maksymalna wydajność, bez kompromisów.
Dane techniczne
| Model | HPE ProLiant ML350 Gen11 |
| Chipset | Intel C741 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 2 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon |
| Model procesora | 4514Y |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Liczba rdzeni | 16C |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon Silver 4514Y (16 core, 2.0 GHz, 150W) |
| Zainstalowana pamięć RAM | 64 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 8 TB |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Rodzaj pamięci | Registered |
| Rodzaj pamięci | ECC |
| Częstotliwość pamięci | 5600 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 30 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 32 |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM | 64 GB (2x32 GB, 5600 MT/s) |
| Interfejs sieciowy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej | Broadcom BCM5719 Ethernet 1Gb 4-port BASE-T OCP3 Adapter for HPE |
| Kontroler dysków | Karta |
| Poziomy RAID | 5 |
| Poziomy RAID | 60 (6+0) |
| Poziomy RAID | 10 (1+0) |
| Poziomy RAID | 1 |
| Poziomy RAID | 6 |
| Poziomy RAID | 50 (5+0) |
| Poziomy RAID | 0 |
| Pamięć kontrolera | 4 GB |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | HPE MR408i-o Gen11 x8 Lanes 4GB Cache OCP SPDM Storage Controller Notes:
|
| Podtrzymanie bateryjne | Bateria |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SATA |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SAS |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | NVMe |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 8 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 2 |
| Pojemność sumaryczna wszystkich zainstalowanych dysków | 4.8 TB |
| Typ zainstalowanego dysku | HDD |
| Interfejs dysku | SAS |
| Napęd optyczny | Brak |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | LTO |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | RDX |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | Tak |
| Gniazda rozszerzeń | 4 x PCIe 5.0 x 8 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB Serwisowe |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 (iLO Remote Management Network) |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 4 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 1000 W |
| Efektywność zasilacza | 96 % |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Nie |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 46.2 cm |
| Szerokość | 17.4 cm |
| Głębokość | 71.2 cm |
| Waga | 37.18 kg |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Tak |
| Informacje o gwarancji | 3-year parts, 3-year labor, 3-year onsite support with next business day response |
| Kolor | Czarny |