Producenci
Hewlett Packard Enterprise Serwer ProLiant MicroServer Gen10 Plus v2 E-2314 NHP 2TB P70335-425
Opis
Serwer HPE ProLiant MicroServer Gen10 Plus v2 E-2314 4-core 32GB-U VROC 180W External PS
HPE Smart Choice - serwery, które mają wszystko, czego potrzebujesz i są gotowe do działania od razu po wyjęciu z pudełka. Prosta integracja, maksymalna wydajność, bez kompromisów.
Dane techniczne
| Model | HPE ProLiant MicroServer Gen10 Plus v2 |
| Chipset | Intel C252 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon E |
| Taktowanie procesora | 2.8 GHz |
| Liczba rdzeni | 4C |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon E-2314 CPU (4C/2.8G/65W) |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Rodzaj pamięci | Unbuffered |
| Rodzaj pamięci | ECC |
| Częstotliwość pamięci | 3200 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 0 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 2 |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM | 2 x HPE 16GB 1Rx8 PC4-3200AA-E STND Kit |
| Interfejs sieciowy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej | Embedded 1Gb 4-Port Intel i350-AM4 Controller |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | Embedded Intel VROC SATA SW RAID |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SATA |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 4 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 2 |
| Pojemność sumaryczna wszystkich zainstalowanych dysków | 2 TB |
| Typ zainstalowanego dysku | HDD |
| Interfejs dysku | SATA |
| Prędkość obrotowa | 7200 obr/min |
| Napęd optyczny | Brak |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 4 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.1 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Moc zasilacza | 180 W |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Nie |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Nie |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 118.9 mm |
| Szerokość | 245 mm |
| Głębokość | 245 mm |
| Waga | 7.2 kg |
| Informacje o gwarancji | Server Warranty includes 1-Year Parts, 1-Year Labor, 1-Year Onsite support with next business day response |
| Kolor | Czarny |