Producenci
Hewlett Packard Enterprise Switch ARUBA 6000 48G CL4 4SFP R8N85A
Opis
Switch ARUBA 6000 48G CL4 4SFP R8N85A.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 48 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 48 |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | 4 |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Tak |
| Przepustowość | 104 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 77.3 Mpps |
| Bufor pakietów | 12.38 MB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8192 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| VLAN | Tak |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 45 W |
| Zasilanie | Procesor ARM Cortex-A9 |
| Wymiary | 44 x 442 x 305 mm |
| Waga | 5 kg |