Producenci
Hewlett Packard Enterprise Switch ARUBA 6300 24G 4SFP R8N88A
Opis
Switch ARUBA 6000 24G 4SFP R8N88A.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 24 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | 4 |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Przepustowość | 56 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 41.6 Mpps |
| Bufor pakietów | 12.38 MB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8192 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| VLAN | Tak |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 33 W |
| Zasilanie | Procesor ARM Cortex-A9 |
| Wymiary | 44 x 442 x 201 mm |
| Waga | 2.6 kg |