Producenci
Hewlett Packard Enterprise Taśma LTO-9 45TB RW Custom Labeled 20 kaset Q2079AL
Opis
HPE LTO-9 Ultrium 45 TB RW Custom Labeled, 20 kaset na dane z obudowami Q2079AL
Dane techniczne
| Technologia | LTO-9 Ultrium |
| Pojemność skompresowana | 45 TB |
| Kompresja | 2,5:1 |
| Prędkość odczytu | 1000 MB/s |
| Trwałość danych (lata) | 30 |
| Koercja | 2850 Oe |
| Grubość taśmy | 5.2 μm |
| Szerokość taśmy | 12.65 mm |
| Długość taśmy | 1035 m |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary | 11.3 x 11.1 x 2.1 cm |
| Waga | 0.28 kg |