Producenci
Hewlett Packard Enterprise Taśma LTO-9 Ultrium 45TB RW Data Cart Q2079A
Opis
HPE LTO-9 Ultrium 45TB RW Data Cartridge Q2079A
Dane techniczne
| Technologia | LTO-9 |
| Pojemność skompresowana | 45 TB |
| Kompresja | 2,5:1 |
| Prędkość odczytu | 1000 MB/s |
| Trwałość danych (lata) | 30 |
| Koercja | 2850 Oe |
| Grubość taśmy | 5.2 μm |
| Szerokość taśmy | 12.65 mm |
| Długość taśmy | 1035 mm |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary | 2.1 x 11.3 x 11.1 cm |
| Waga | 285.2 g |