Hikvision Czujka przewodowa PiR+MW DS-PDD12-EG2
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
138.50
Opis
DULANY DETEKTOR RUCHU HIKVISION DS-PDD12-EG2
Najważniejsze funkcje czujki
Możliwość wyboru rezystorów EOL dla alarmu i okablowania odpornego na manipulacje. Uszczelniona optyka zapobiegająca zakłóceniom owadów. Szeroki zakres dostosowania napięcia od 9 do 16 V z zabezpieczeniem przed odwrotną polaryzacją.
  • Technologia IFT zapobiega fałszywym alarmom
  • Zasięg wykrywania 12 m
  • Kąt detekcji 85,9°
  • Zakres prędkości 0,3 do 2 m/s
  • Regulacja czułości Wysoka, automatyczna, niska
  • Filtr światła białego 6500 luksów
  • Częstotliwość mikrofalowa 24 GHz (24,15 GHz do 24,25 GHz)
  • Funkcje sprzętowe Wskaźnik Zielony (PIR) Pomarańczowy (Mikrofala) Niebieski (Alarm)
  • Zasilacz 9 do 16 VDC
  • Pobór prądu max. 17 mA
  • Napięcie standardowo: 12 VDC
Dane techniczne
Czujnik Ruchu
Alarm Świetlny
Alarm Dźwiękowy
Zasięg 12 m
Zasilanie Sieciowe
Wymagania środowiskowe
  • Temperatura pracy -10°C do 55°C
  • Wilgotność robocza 10% do 90%