Producenci
Hikvision Dzwonek bezprzewodowy wideodomofon DS-KB6403-WIP
Opis
Dzwonek do drzwi Wi-Fi 12 V DC
- Funkcja wideodomofonu, wspierająca komunikację audiowizualną bezpośrednio z aplikacją mobilną
- Samodostosowujący się dodatek IR
- Wbudowany procesor SOC o wysokiej wydajności
- Norma P 54
Funkcje wideo/audio
- Nadzór wideo HD z ultraszerokokątnym kątem (180°) i wysoką wydajnością CMOS, do 1080P
- Tłumienie szumów i eliminacja echa
- Standard kompresji wideo H.264
- Słabe oświetlenie
- Obsługuje komunikaty głosowe
- Konfiguracja głośności poprzez aplikację
- Aktualizacja online za pośrednictwem aplikacji mobilnej
- Obsługuje wykrywanie ruchu i nagrywanie wideo
- Obsługuje przechowywanie i odtwarzanie za pomocą karty TF
- Wyposażony w podświetlany przycisk wywołania
Dane techniczne
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Funkcje | Dzwonek |
| Napięcie (maks.) | 12 V |
| Częstotliwość pracy | 2.4 GHz |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 122.4 x 45.9 x 28.1 mm |
| Waga | 0.14 kg |
| Pozostałe parametry |
|