Producenci
Hikvision Kamera 4MP DS-2CD2146G2-ISU (2.8mm)(C)
Opis
Stałopozycyjna kamera 4 MP DS-2CD2146G2-ISU (2.8mm)(C)
- Wysokiej jakości obrazowanie w rozdzielczości 4 MP
- Doskonała wydajność przy słabym oświetleniu dzięki technologii Power-by-DarkFighter
- Wydajna technologia kompresji H.265+
- Wbudowany mikrofon do automatycznego zabezpieczenia w czasie rzeczywistym (-SU)
- Odporny na wodę i kurz (IP67)
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Rozdzielczość | 2688 x 1520 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | CMOS 1/3" ze skanowaniem progresywnym |
| Obiektyw |
|
| Kąt widzenia pionowy | 55 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 103 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalna czułość | 0.003 lx |
| Minimalne oświetlenie | 0 lx |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Ustawienia obrazu:
|
| Protokoły sieciowe |
|
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie |
|
| Wymagania sprzętowe | Przeglądarka internetowa:
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 121,4 × 92,2 mm |
| Waga | 580 g |