Producenci
Hikvision Kamera 4MP DS-2CD2746G2-IZS (2.8-12mm)(C)
Opis
Kamera 4MP DS-2CD2746G2-IZS (2.8-12mm)(C)
Technologia Hikvision AcuSense, wspierana przez algorytmy głębokiego uczenia, przenosi alarmy klasyfikacji ludzi i pojazdów na urządzenia z przodu i z tyłu. System koncentruje się na celach związanych z ludźmi i pojazdami, znacznie poprawiając wydajność i skuteczność alarmów.
- Wysokiej jakości obrazowanie z rozdzielczością 4 MP
- Doskonała wydajność przy słabym oświetleniu dzięki technologii DarkFighter
- Zmotoryzowany obiektyw zmiennoogniskowy dla łatwej instalacji i monitorowania
- Wyraźne obrazowanie przy silnym podświetleniu dzięki technologii 120 dB WDR
- Wydajna technologia kompresji H.265+
- Koncentracja na klasyfikacji celów ludzi i pojazdów w oparciu o głębokie uczenie
- Dostępny interfejs audio i alarmowy
- Odporny na wodę i kurz (IP66) i wandaloodporny (IK10)
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna |
| Rozdzielczość | 2688 x 1520 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Kąt widzenia pionowy | 56 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 108 ° |
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.003 lx |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, ARP, WebSocket, WebSockets |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Zasilanie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | śr. 153.5 × 133.1 mm |
| Waga | 845 g |