Producenci
Hikvision Kamera DS-2CD1043G2-I
Opis
Kamera IP Hikvision DS-2CD1043G2-I typu Bullet, rozdzielczość 4MP
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Liczba klatek na sekundę | 20 |
| Matryca | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Kąt widzenia pionowy | 55 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 99 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalna czułość | 0.01 lx |
| Standardy | 802.3af |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie | 12 VDC/PoE (802.3af; klasa 3) |
| Wymagania środowiskowe | Temperatura pracy: -30°C do +60°C |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 170.8 × 66 × 69.1 mm |
| Waga | 270 g |
| Pozostałe parametry |
|