Producenci
Hikvision Kamera DS-2CD2047G2H-LIU (2.8mm)(eF)
Opis
- Wysoka jakość obrazu w rozdzielczości 4 MP
- Inteligentne hybrydowe oświetlenie: zaawansowana technologia o dużym zasięgu
- Wyraźny obraz przy silnym świetle tylnym dzięki technologii 130 dB WDR
- Wydajna technologia kompresji H.265+
- Skupienie się na klasyfikacji ludzi i pojazdów opartej na głębokim uczeniu się
- Odporność na wodę i kurz (IP67)
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Rozdzielczość | 2688 x 1520 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | 1/1,8" CMOS ze skanowaniem progresywnym |
| Obiektyw |
|
| Kąt widzenia pionowy | 54 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 104 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.0005 lx |
| Bezpieczeństwo | Ochrona hasłem, szyfrowanie HTTPS, uwierzytelnianie 802.1X (EAP-TLS, EAP-LEAP, EAP-MD5), filtr adresów IP, uwierzytelnianie podstawowe i skrótowe dla HTTP/HTTPS, WSSE i uwierzytelnianie szyfrowane dla Open Network Video Interface |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets, SRTP, SFTP |
| Standardy | 802.3af |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 74.4 x 74.4 x 179.2 mm |
| Waga | 525 g |