Producenci
Hikvision Kamera DS-2CD2443G0-I
Opis
Stała kostkowa kamera sieciowa 4 MP WDR do użytku wewnętrznego
- Wysoka jakość obrazu w rozdzielczości 4 MP
- Wydajna technologia kompresji H.265+
- Wyraźny obraz przy silnym świetle tylnym dzięki technologii True WDR 120 dB
- Zapewnia bezpieczeństwo w czasie rzeczywistym dzięki wbudowanemu dwukierunkowemu dźwiękowi
- Wykrywa ludzkie ciało za pomocą pasywnej podczerwieni, jest wrażliwe na temperaturę ciała (PIR)
- Połączenie Wi-Fi
Dane techniczne
| Typ kamery | Endoskopowa |
| Typ kamery | Kompaktowa |
| Rozdzielczość | 2688 x 1520 |
| Rozdzielczość | 160 x 120 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Liczba klatek na sekundę | 0 |
| Matryca | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw | 2.8/4 mm |
| Kąt widzenia pionowy | 55 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 0 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 98 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 0 ° |
| Mikrofon | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Tryb nocny | Brak danych |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Detekcja ruchu | Brak danych |
| Minimalna czułość | 0 lx |
| Minimalna czułość | 0 lx |
| Minimalne oświetlenie | 0 lx |
| Minimalne oświetlenie | 0 lx |
| Bezpieczeństwo | WPA, WPA2 |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, WebSocket, WebSockets |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Obsługa systemów mobilnych | Brak |
| Pamięć wewnętrzna | 0 KB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | Brak |
| Klasa szczelności | Brak |
| Wytrzymałość mechaniczna | IK00 |
| Zasilanie | 12 VDC 25%, PoE (802.3af, class 3) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Biały |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wymiary | 102.8 x 65.2 x 32.6 mm |
| Waga | 128 g |
| Waga | 0 kg |