Producenci
Hikvision Kamera DS-2CD2T43G2-2I(2.8mm) 4MPX
Opis
Kamera IP z wydajnym z algorytmem obrazu H.264 / H.265 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 4 MPx. Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3af sprawia, że urządzenie jest i proste w instalacji.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Matryca | 1/3 " Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw | 2.8 mm |
| Kąt widzenia pionowy | 55 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 103 ° |
| Mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalna czułość | 0.005 lx |
| Minimalne oświetlenie | 0 lx |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, IEEE 802.1x, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL / TLS, PPPoE |
| Standardy | 802.3af |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Funkcje specjalne |
|
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie | Zasilanie:
Pobór mocy:
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 105 x 293 mm |
| Waga | 1.08 kg |
| Pozostałe parametry |
|