Producenci
Hikvision Kamera IP DS-2CD1041G0-I/PL(2.8-12mm)(C)
Opis
Kamera sieciowa kopułkowa IP DS-2CD1743G0-IZ(2.8-12mm)(C) o rozdzielczości 4 MP i rozdzielczości zmiennoogniskowej
- Wysoka jakość obrazu w rozdzielczości 4 MP
- Wydajna technologia kompresji H.265+
- Wyraźny obraz nawet przy silnym oświetleniu tylnym dzięki WDR 120 dB
- Gniazdo kart pamięci o pojemności do 256 GB do przechowywania
- Zmotoryzowany obiektyw zmiennoogniskowy od 2,8 do 12 mm ułatwiający instalację i monitorowanie
- Odporny na wodę i kurz (IP67) oraz wandaloodporny (IK10)
- EXIR 2.0: zaawansowana technologia podczerwieni o dużym zasięgu podczerwieni
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Liczba klatek na sekundę | 20 |
| Matryca | 1/3" progressive scan CMOS |
| Obiektyw | Obiektyw zmiennoogniskowy, obiektyw z napędem silnikowym, od 2,8 do 12 mm |
| Mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Bezpieczeństwo |
|
| Protokoły sieciowe |
|
| Standardy | 802.3af |
| Funkcje specjalne |
|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | microSD |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie |
|
| Wymagania sprzętowe |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | Średnica 141 × wysokość 99.9 mm |
| Waga | 820 g |
| Pozostałe parametry |
|