Producenci
Hikvision Kamera IP DS-2CD1143G2-LIU(2.8mm)
Opis
Kamera IP DS-2CD1143G2-LIU(2.8mm)
Kamera IP z wydajnym algorytmem kompresji obrazu H.265 / H.264 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 4 MPx.
Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3af sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji.
Kamera spełnia klasę szczelności IP67.
Urządzenie zostało wyposażone w technologię Smart Hybrid Light, dzięki której użytkownik ma do wyboru tryb światła białego i tryb IR (podczerwieni). Gdy Smart Hybrid Light jest aktywny, białe światło włączy się automatycznie dopiero w momencie wykrycia obiektu w monitorowanym obszarze, co skutecznie poprawia jakość obrazu.
Audio:
- Wbudowany mikrofon
- Przesył audio po sieci
- Zgodność ze standardem AAC
- Redukcja szumu i echa
- Możliwość wyłączenia oświetlacza LED
- WDR - 120 dB - Szeroki zakres dynamiki oświetlenia
- 3D-DNR - Cyfrowa redukcja szumu w obrazie
- ROI - poprawianie jakości wybranych fragmentów obrazu
- BLC - kompensacja światła wstecznego (tła)
- HLC - Kompensacja silnego światła (punktowego)
Możliwość zmiany rozdzielczości, jakości i przepustowości
Obrót obrazu i odbicie lustrzane
Sharpness - Wyostrzanie konturów obrazu
Sabotaż wideo
Konfigurowalne strefy prywatności
Inteligentna detekcja ruchu (z rozróżnieniem ludzi oraz pojazdów)
Dostęp z telefonu komórkowego: Port: 8000 lub dostęp przez chmurę (P2P)
Android: Darmowa aplikacja Hik-Connect
iOS: Darmowa aplikacja Hik-Connect
Domyślny adres IP: 192.168.1.64
Domyślny login / hasło administratora: admin / -
Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu
- Porty dostępu przez www: 80
- Porty dostępu przez aplikację na PC: Port: 8000 lub dostęp przez chmurę (P2P) - aplikacja iVMS-4200
- Port dostępu przez aplikację mobilną: 8000
- Port ONVIF: 80
- RTSP URL:
- Strumień główny : rtsp://użytkownik:hasło@192.168.1.64:554/Streaming/Channels/101/
- Strumień pomocniczy : rtsp://użytkownik:hasło@192.168.1.64:554/Streaming/Channels/102/
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Liczba klatek na sekundę | 20 |
| Matryca |
|
| Obiektyw |
|
| Kąt widzenia poziomy | 98 ° |
| Mikrofon | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalna czułość | 0 lx |
| Minimalne oświetlenie | 0 lx |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Protokoły sieciowe |
ONVIF: Wybrane funkcje: Technologia Smart Hybrid Light - w trybie nocnym działa oświetlacz IR lub LED. Białe światło włączy się automatycznie dopiero w momencie wykrycia obiektu w monitorowanym obszarze, co skutecznie poprawia jakość obrazu |
| Standardy | 802.3af |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Funkcje specjalne | Wybrane funkcje:
|
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Wytrzymałość mechaniczna | IK08 |
| Zasilanie |
Pobór mocy:
|
| Wymagania środowiskowe | Temperatura pracy : -30 °C ... 60 °C |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | Wymiary: średnica 121 x 98 mm |
| Waga | 0.48 kg |
| Pozostałe parametry | Audio:
|