Producenci
Hikvision Kamera IP DS-2CD1H23G0-IZ(2.8-12mm)(C)
Opis
Kamera DS-2CD1H23G0-IZ (2.8-12mm)(C)
- Wysoka jakość obrazu w rozdzielczości 2 MP
- Wydajna technologia kompresji H.265+
- Wyraźne obrazowanie nawet przy silnym oświetleniu tylnym dzięki technologii DWDR
- Gniazdo kart SD do 256 GB
- Zmotoryzowany obiektyw zmiennoogniskowy 2,8 do 12 mm
- Odporność na wodę i kurz (IP67)
- EXIR 2.0: zaawansowana technologia podczerwieni o dużym zasięgu IR
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | 1/2.7" Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw |
|
| Mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0 lx |
| Protokoły sieciowe |
|
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.1x |
| Funkcje specjalne | Wykrywanie ruchu, alarm sabotażu wideo, wyjątek |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | Audio in |
| Złącza | Audio out |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | microSD |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 129.4 x 116.4 mm |
| Waga | 560 g |
| Pozostałe parametry |
|