Producenci
Hikvision Kamera IP DS-2CD2143G2-IU + MIKRO
Opis
4-megapikselowa kamera sieciowa AcuSense z wbudowanym mikrofonem
- Wysoka jakość obrazu w rozdzielczości 4 MP
- Wyraźne obrazowanie przy silnym podświetleniu dzięki technologii 120 dB WDR
- Wydajna technologia kompresji H.265+
- Wbudowany mikrofon do ochrony dźwięku w czasie rzeczywistym
- Odporność na wodę i kurz (IP67) oraz wandaloodporność (IK10)
- Klasyfikacja ludzi i pojazdów w oparciu o głębokie uczenie
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Rozdzielczość | 2688 x 1520 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw |
|
| Kąt widzenia pionowy | 103 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 55 ° |
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0 lx |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Protokoły sieciowe |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | microSD |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 121.4 x 92.2 mm |
| Waga | 570 g |
| Pozostałe parametry |
|