Producenci
Hikvision Kamera IP DS-2CD2146G2H-ISU(2.8mm)(eF)
Opis
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Rozdzielczość | 2688 x 1520 |
| Matryca | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw | 2.8 mm |
| Kąt widzenia pionowy | 54 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 100 ° |
| Kąt widzenia przekątna | 119 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.001 lx |
| Bezpieczeństwo | Ochrona hasłem, skomplikowane hasło, szyfrowanie HTTPS, filtr adresów IP, dziennik audytu bezpieczeństwa, uwierzytelnianie podstawowe i szyfrowane dla HTTP/HTTPS, TLS 1.1/1.2, WSSE i uwierzytelnianie szyfrowane dla Open Network Video Interface |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, ARP, WebSocket, WebSockets |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | IPv6 |
| Obsługa systemów mobilnych | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 121.5 x 121.5 x 97.6 mm |
| Waga | 550 g |