Producenci
Hikvision Kamera IP DS-2CD2543G2-IS
Opis
Stała mini kopułkowa kamera sieciowa z wbudowanym mikrofonem 4 MP AcuSense
- Wysoka jakość obrazu w rozdzielczości 4 MP
- Wyraźne obrazowanie przy silnym podświetleniu dzięki technologii 120 dB WDR
- Wydajna technologia kompresji H.265+
- Skoncentruj się na klasyfikacji celów ludzi i pojazdów w oparciu o głębokie uczenie
- Dostępny interfejs audio i alarm
- Odporny na wodę i kurz (IP67) oraz wandaloodporny (IK08)
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Rozdzielczość | 2688 x 1520 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw | Obiektyw stałoogniskowy, opcjonalnie 2,8 i 4 mm |
| Kąt widzenia pionowy | 55 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 104 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0 lx |
| Bezpieczeństwo |
|
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X (except for -W model), QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, WebSocket, WebSockets |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Funkcje specjalne |
|
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 110 × 57.4 mm |
| Waga | 380 g |