Producenci
Hikvision Kamera IP DS-2CD2H46G2-IZS (2.8-12mm)(C)
Opis
Kamera IP DS-2CD2H46G2-IZS (2.8-12mm)(C)
Kamera IP kopułkowa serii AcuSense 4 MP posiada przetwornik obrazu 1/3" Progressive Scan CMOS, obiektyw zmiennoogniskowy 2.8 do 12 mm (motozoom), HFOV 108° do 30°, VFOV 56° do 17°, DFOV 131° do 35°; Zasięg IR 40m, dodatkowy oświetlacz światła, rozdzielczość 2688 × 1520; trzy strumienie; H.265/H.264/H.265+/H.264+; ISAPI, SDK; obraz: BLC, HLC, 3D DNR, tryb korytarzowy; 1/1 we./wyj. Alarmowe: 1/1 we./wyj. Audio; slot na kartę pamięci do 256 GB, Zdarzenia podstawowe i zdarzenia smart, przechwytywanie twarzy; Zasilanie: 12 VDC 25%, ochrona przed odwrotną polaryzacją, PoE: 802.3af, Class 3 ;
Kamera jest wandaloodporna z wydajnym algorytmem kompresji obrazu H.265+ / H.264 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 4MPx. Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3af sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji. Korzysta z technologii AcuSense, która pozwala na dokładniejsze filtrowanie fałszywych alarmów oraz technologii Darkfighter - bardzo dobra czułość, dedykowana do słabych warunków oświetleniowych.
Technologia AcuSense
AcuSense to przede wszystkim wykrywanie sylwetek ludzkich oraz pojazdów, ale także filtrowanie alarmów pochodzących od innych źródeł niż ludzi i pojazdy. Dodatkowo kamery z serii AcuSense, wykorzystujące najnowszą technologię uczenia głębokiego, są w stanie wyodrębniać osoby i pojazdy z dużego zbioru danych wideo oraz zapisywać migawki obiektów do celów wydajnego wyszukiwania.
H265+ HIKVISION
Produkty najnowszej generacji wykorzystują rewolucyjną, nowa technologię kompresji H.265+ firmy Hikvision, która zapewnia zdumiewające oszczędności zarówno w zakresie wykorzystania przepustowości jak i wymagań dotyczących przechowywania danych. H265+ znacząco poprawia wydajność kodowania redukuje zapotrzebowanie na pasmo nawet o 75% w porównaniu do H264 i zajmuje połowę miejsca na tej samej ilości materiałów wideo. H265+ oznacza znaczne oszczędności w magazynowaniu materiału.
Klasyfikacja celów ludzi i pojazdów w oparciu o technologii głębokiego uczenia. Doskonała wydajność przy słabym oświetleniu dzięki technologii DarkFighter.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Rozdzielczość | 2688 x 1520 |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Matryca |
|
| Obiektyw |
|
| Kąt widzenia pionowy | 56 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 108 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalna czułość | 0 lx |
| Minimalne oświetlenie | 0 lx |
| Standardy | 802.3af |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | UHS-III |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | Audio out |
| Złącza | Audio in |
| Złącza | microSD |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Wytrzymałość mechaniczna | IK10 |
| Zasilanie |
|
| Wymagania środowiskowe | Temperatura pracy: -30 °C do 60 °C, |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | (Średnica/wysokość) 135.8 mm × 145.5 mm |
| Waga | 1.075 kg |