Producenci
Hikvision Kamera IP DS-2CD2T86G2-4I (2.8mm)(C)
Opis
Kamera IP DS-2CD2T86G2-4I (2.8mm)(C)
- Kompresja H.265+/ H.265/ H.264+/ H.264/ MJPEG
- Wysoka jakość obrazu: 25kl/s@8MPX (3840 × 2160)
- Klasyfikacja celów ludzi i pojazdów w oparciu o technologii głębokiego uczenia.
- Doskonała wydajność przy słabym oświetleniu dzięki technologii DarkFighter
Przeznaczenie
Kamera IP z wydajnym algorytmem kompresji obrazu H.265+ / H.264 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 8MPx. Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3af sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji. Kamera HikVision DS-2CD2T86G2-2I korzysta z technologii AcuSense pozwalającą na jeszcze dokładniejsze filtrowanie fałszywych alarmów oraz technologii Powered by Darkfighter - bardzo dobra czułość, dedykowana do słabych warunków oświetleniowych.
Technologia AcuSense
AcuSense to przede wszystkim wykrywanie sylwetek ludzkich oraz pojazdów, ale także filtrowanie alarmów pochodzących od innych źródeł niż ludzi i pojazdy. Dodatkowo kamery z serii AcuSense, wykorzystujące najnowszą technologię uczenia głębokiego, są w stanie wyodrębniać osoby i pojazdy z dużego zbioru danych wideo oraz zapisywać migawki obiektów do celów wydajnego wyszukiwania.
H265+ HIKVISION
Produkty najnowszej generacji wykorzystują rewolucyjną, nowa technologię kompresji H.265+ firmy Hikvision, która zapewnia zdumiewające oszczędności zarówno w zakresie wykorzystania przepustowości jak i wymagań dotyczących przechowywania danych. H265+ znacząco poprawia wydajność kodowania redukuje zapotrzebowanie na pasmo nawet o 75% w porównaniu do H264 i zajmuje połowę miejsca na tej samej ilości materiałów wideo. Bitrade jest redukowany przy zachowaniu wysokiej jakości wideo. H265+ oznacza znaczne oszczędności w magazynowaniu materiału.
- Kompresja: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG,
- Slot na kartę SD/ SDHC/ SDXC: do 256 GB
- Funkcje obrazu : WDR, 3D-DNR, BLC, HLC,
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Matryca |
|
| Obiektyw |
|
| Kąt widzenia pionowy | 87 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 87 ° |
| Mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Brak danych |
| Detekcja ruchu | Brak danych |
| Minimalna czułość | 0 lx |
| Minimalne oświetlenie | 0 lx |
| Standardy | 802.3af |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | UHS-III |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | microSD |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Wytrzymałość mechaniczna | IK00 |
| Zasilanie | 12 VDC lub PoE 802.3a |
| Wymagania środowiskowe | Temperatura pracy: -30 °C to 60 °C, |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | (Średnica/długość) 105 mm × 290 mm, |
| Waga | 1.27 kg |