Producenci
Hikvision Kamera IP Dome DS-2CD2546G2-IS(2.8mm)C Kamera IP Dome
Opis
Dzięki algorytmom głębokiego uczenia, technologia Hikvision AcuSense przenosi alarmy klasyfikacji ludzi i pojazdów na urządzenia front-end i back-end. System koncentruje się na celach związanych z ludźmi i pojazdami, znacznie poprawiając wydajność i skuteczność alarmów.
- Wysokiej jakości obrazowanie z rozdzielczością 4 MP
- Doskonała wydajność przy słabym oświetleniu dzięki technologii Power-by-DarkFighter
- Skupienie się na klasyfikacji ludzi i pojazdów w oparciu o głębokie uczenie
- Wyraźne obrazowanie przy silnym świetle z tyłu dzięki technologii 120 dB WDR
- Wydajna technologia kompresji H.265+
- Dostępny interfejs audio i alarmowy
- Odporność na wodę i kurz IP67 oraz wandaloodporne IK08
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Rozdzielczość | 2688 x 1520 |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Matryca | CMOS 1/3 cala ze skanowaniem progresywnym |
| Obiektyw | 2.8 do 4 mm |
| Kąt widzenia pionowy | 52 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 102 ° |
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.003 lx |
| Bezpieczeństwo |
|
| Protokoły sieciowe |
|
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Funkcje specjalne |
|
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | microSD |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | Średnica 110 mm × 57.4 m |
| Waga | 380 g |