Producenci
Hikvision Kamera IP HWI-T240H(C)(2.8mm)
Opis
- Wysoka jakość obrazu w rozdzielczości 4 MP
- Wydajna technologia kompresji H.265+ oszczędzająca przepustowość i pamięć masową
- Wyraźne obrazowanie przy silnym świetle tylnym dzięki technologii WDR 120 dB
- Odporność na wodę i kurz (IP67)
- Technologia 3D DNR zapewnia czyste i ostre obrazy
- Łatwa instalacja dzięki technologii Power over Ethernet (PoE).
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | Przetwornik 1/3" progressive scan CMOS |
| Obiektyw | Stałoogniskowy 2,8 mm |
| Kąt widzenia pionowy | 53 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 98 ° |
| Mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalna czułość | 0.01 lx |
| Bezpieczeństwo | UL (UL 60950-1); CB (IEC 60950-1:2005 + Am 1:2009 + Am 2:2013, IEC 62368-1:2014); CE-LVD (EN 60950-1:2005 + Am 1:2009 + Am 2:2013, IEC 62368-1:2014); BIS (IS 13252(Part 1):2010+A1:2013+A2:2015) |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour, IPv4, UDP, SSL/TLS |
| Standardy | 802.3af |
| Obsługa systemów mobilnych | Brak |
| Funkcje specjalne |
|
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 112 mm × 81.5 mm |
| Waga | 320 g |