Producenci
Hikvision Kamera IP obrotowa DS-2DE2C400MW-DE(F1)S7
Opis
- Wysokiej jakości obrazowanie z rozdzielczością 4 MP
- Wyraźne obrazowanie przy silnym świetle z tyłu dzięki technologii DWDR
- Technologia 3D DNR zapewnia czysty i wyraźny obraz
- Usługa w chmurze Hik-Connect i aplikacja do zdalnego zarządzania i podglądu urządzenia
- Wbudowany mikrofon zapewniający bezpieczeństwo dźwięku w czasie rzeczywistym
- Wbudowane gniazdo kart pamięci, obsługa kart microSD/SDHC/SDXC, do 256 GB
- Odporność na wodę i kurz IP66
Dane techniczne
| Typ kamery | Panoramiczna |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Matryca | 1/3 cala ze skanowaniem progresywnym CMOS |
| Obiektyw | 2.8 mm do 4 mm |
| Kąt widzenia pionowy | 52 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 97 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Brak danych |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.005 lx |
| Protokoły sieciowe |
|
| Standardy | 802.3af |
| Funkcje specjalne |
|
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | microSD |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Zasilanie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 162 × 120 × 234.2 mm |
| Waga | 700 g |