Producenci
Hikvision Kamera sieciowa DS-2CD2343G2-I(2.8mm)
Opis
- Wysokiej jakości obraz o rozdzielczości 4 MP
- Wydajna technologia kompresji H. 265+
- -U: Wbudowany mikrofon dla bezpieczeństwa dźwięku w czasie rzeczywistym
- Wodoszczelność i pyłoszczelność (IP67)
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna |
| Rozdzielczość | 2688 x 1520 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw | 2.8mm/F1.6 |
| Kąt widzenia pionowy | 55 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 103 ° |
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.005 lx |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, WebSocket, WebSockets |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | śr. 127.3 × 95.9 mm |
| Waga | 600 g |