Producenci
Hikvision Monitor 23.8 DS-D5024FN/EU
Opis
Monitor 23.8" Hikvision, technologia LED. Rozdzielczość 1920 x1080, kąty widzenia: 178st. (H) / 178st. (V). Jasność: 250 cd/m3, kontrast 1000: 1, czas reakcji: 14ms. Złącza: 1xHDMI (wej.), 1xVGA (wej.). Mocownanie VESA. Przystosowany do pracy 7x24. Wymiary: 540x418x227mm, waga około 3.43 kg. Zasilanie 230V AC
Dane techniczne
| Głębokość | 227 mm |
| Obszar widzialny w pionie | 296 mm |
| Etykieta energetyczna | |
| Waga | 3.43 kg |
| Model | DS-D5024FN/EU |
| Szerokość | 540 mm |
| Czas reakcji | 14 ms |
| Wysokość | 418 mm |
| Informacje o gwarancji | 36 miesięcy |
| Pobór mocy | 30 W |
| Obszar widzialny w poziomie | 527 mm |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Klasa energetyczna | E |