Producenci
Hikvision Monitor 42.5 cala DS-D5043UC
Opis
Monitor DS-D5043UC 42.5 cala 4K
- Zaprojektowany do nadzoru, wysokiej niezawodności i stabilności
- Rozdzielczość 4K jest 4 razy większa od 1080P, co pozwala uzyskać szerszy widok i więcej szczegółów
- Obsługa HDMI do 4K przy 60 Hz
- Wiele wejść: HDMI, VGA, RJ45, USB
- Wbudowany głośnik, dźwięk 8W*2
- Wąska ramka przednia
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 302502773 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 42.5'' |
| Typ matrycy | D-LED |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 51 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 559.4 mm |
| Szerokość | 968.2 mm |
| Głębokość | 60.9 mm |
| Waga | 11.7 kg |