Producenci
Hikvision Monitor DS-D5024FN01 24 cale
Opis
- Technologia IPS zapewniająca szeroki kąt widzenia 178°
- Smukła konstrukcja praktycznie bez granic
- Częstotliwość odświeżania 75 Hz, bardziej płynny i realistyczny obraz
- Bezpieczne dla oczu i wygodne dzięki certyfikatowi TÜ V Rheinland i niskiej emisji niebieskiego światła
- Doskonały kolor z ostrymi szczegółami
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | DS-D5024FN01 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 30 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 324 mm |
| Wysokość z podstawą | 418 mm |
| Szerokość | 540 mm |
| Głębokość | 46 mm |
| Głębokość z podstawą | 220 mm |
| Waga | 3.43 kg |
| Waga z podstawą | 4.44 kg |