Producenci
Hikvision Przełącznik DS-3E1106HP-EI Switch
Opis
Inteligentnie zarządzane przełączniki zostały opracowane przez firmę Hikvision i charakteryzują się łatwym zarządzaniem i konserwacją. Dzięki naszym platformom oprogramowania możesz łatwo wdrażać, monitorować i rozszerzać swój system monitoringu wideo w dowolnym miejscu i czasie. Możesz przeglądać topologię sieci, monitorować stan sieci i odbierać alarmy z urządzeń w czasie rzeczywistym, co znacznie zmniejsza koszty obsługi i konserwacji sieci
- 4 porty PoE RJ45 100 Mb/s, 2 porty sieciowe RJ45 100 Mb/s
- Standard IEEE 802.3at/af/bt dla portów PoE
- Zarządzanie topologią sieci i przesyłanie alarmów
- Ochrona przeciwprzepięciowa 6 KV dla portów PoE
- Transmisja dalekiego zasięgu do 300 m
- Kamera AF/AT może osiągnąć zasięg do 300 m w trybie ruchu
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | 2 |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 4 |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 1.2 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 0.9 Mpps |
| Bufor pamięci | 768 KB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 2000 |
| Obsługiwane protokoły i standardy | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Pozostałe funkcje |
|
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 60 W |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Zasilanie | 48 VDC, 1.35 A |
| Wymiary | 145.0 x 25.6 x 68.45 mm |
| Waga | 0.645 kg |