Producenci
Hikvision Przełącznik serii smart manager DS-3E1326P-EI
Opis
Przełącznik serii smart manager
DS-3E1326P-EI
24-portowy inteligentny przełącznik POE Fast Ethernet
- 24 porty PoE RJ45 100 Mb/s, 2 porty gigabitowe combo.
- Standard IEEE 802.3at/af dla portów PoE.
- Zarządzanie topologią sieci, wysyłanie alarmów, monitorowanie stanu sieci.
- Ochrona przeciwprzepięciowa 6 KV dla portów PoE.
- Kamera AF/AT może osiągnąć zasięg do 300 m w trybie ruchu
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | 24 |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 24 |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 8.8 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 6.5472 Mpps |
| Bufor pamięci | 4 MB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16000 |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
PoE Standard
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Pozostałe funkcje |
|
| Wentylator | Tak |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 400 W |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Zasilanie | 100-240 VAC, 50/60 Hz, Max. 6.5 A |
| Wymiary | 440.00 x 44.00 x 221.00 mm |
| Waga | 3.8 kg |