Producenci
Hikvision Przełącznik switch 8 portów PoE DS-3E0310HP-E
Opis
Switch Hikvision DS-3E0310HP-E
Switch Hikvision to urządzenie wykorzystywane do pracy w rozbudowanych sieciach danych. Charakteryzuje się wysokiej jakości transmisją i niezawodnością, stanowi idealne rozwiązanie zarówno w domu jak i w dużych rozbudowanych instalacjach monitoringu. Zasilanie PoE, sprawia że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | 8 |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 2 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 8 |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 5.6 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 4.166 Mpps |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Nie |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
PoE:
|
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 120 W |
| Zasilanie | 48 VDC, 2.5 A |
| Wymiary | 217.6 x 27.8 x 103.35 mm |
| Waga | 0.55 kg |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Pozostałe parametry | Moc PoE:
Wewnętrzna pamięć podręczna: 4 Mbits |