Producenci
Hikvision Rejestrator DS-7104NI-Q1/4P/M(D)
Opis
Rejestrator DS-7104NI-Q1/4P/M(D)
Dane techniczne
| Liczba kanałów | 4 |
| Rozdzielczość | 3072 x 2048 |
| Maks. liczba dysków | 1 |
| Maks. pojemność dysków | 6 TB |
| Interfejs dysku | SATA |
| Kompresja wideo | H.265 |
| Kompresja wideo | H.264+ |
| Kompresja wideo | H.264 |
| Kompresja wideo | H.265+ |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x D-Sub |
| Złącza | 2 x USB 2.0 |
| Złącza | 1 x HDMI |
| Złącza | RJ-45 |
| Wymiary | 265× 225× 48 mm |
| Waga | 1 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | 48VDC, 1 A |