Hikvision Switch smart manager 4P DS-3E1105P-EI
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
178.80
Opis
  • 4 porty 100 Mb / s PoE RJ45 i 1 port sieciowy RJ45 100 Mb / s.
  • Typ portu RJ45, pełny dupleks, adaptacja MDI / MDI-X
  • Tryb pracy standardowy (domyślny), tryb rozszerzania
Dane techniczne
Klasa przełącznika Niezarządzalny
Zastosowanie Dom i małe biuro
Architektura sieci FastEthernet
Liczba portów 10/100 Mbps 5
Liczba portów PoE+ 4
Przepustowość 1 Gb/s
Prędkość przekazywania 0.744 Mbit/s
Bufor pamięci 768 KB
Rozmiar tablicy adresów MAC 2
Obsługiwane protokoły i standardy
IEEE 802.3, IEEE 802.3u oraz IEEE 802.3x
Pozostałe funkcje
Pobór mocy na port < 30W
Wentylator Nie
Zasilacz Zewnętrzny
Pobór mocy 65 W
Zasilanie
48 VDC; 1.35 A
Wymiary
105 mm × 27.6 mm × 83.1 mm